Kommenteeri

MA OLEN TAGASI!

Lõpuks ometi võtsin ennast kokku ja võitsin enda hirmu. 
Vahest on hea seista silmitsi enda hirmudega ning teha neile 1-0! 
SIIN TA ON, MINU ESIMENE BLOGIPOSTITUS! 
Tsau sõbrad! 

Ma sain juba mitu kuud meeldetuletusi, et minu ostetud domain aegub ning olen kaotamas enda ägedat domaini, fitliis.org. Esimesed e-mailid meeldetuletusest viskasin ma kohe prügikasti ning ei hakanud sellele teemale rohkem keskenduma.  Mõtlesin, et minust ei ole ikka mitte mingisugust blogijat ja kes see ikka hakkab minu postitusi lugema. 

Ei läinud kaua aega mööda kui avastasin ennast pidevalt mõtlemas ja ettekujutamas oma kodulehe aktiveerimist ja seda, milline võiks minu uus koduleht välja näha. Ma teadsin sisimas, et mul on tegelikult nii palju mõtteid, ideid, arvamusi ja lugusid mida ma tahaksin teiega jagada. 

Mõeldud-tehtud! Minu uus koduleht hakkab vaikselt ilmet võtma ning ma olen enda üle uhke, et ma suutsin võita end väikse "hirmu" ja hakata uuesti ka blogi kirjutama. Miks ma olin natukene kartlik blogi suhtes? Ma olen iseloomult perfektsionist.
Ma soovin, et kõik oleks ideaalne ja ma saaksin olla uhke selle üle, mida ma siin teen. 
Olles viimased 10 aastat elanud Helsingis ja rääkides siin praktiliselt ainult soome keelt, on mulle tekkinud tugev aktsent. Selle 10 aasta jooksul olen ma hakanud mõtlema juba soome keeles ning vahel tundub, et enda väljendamine eesti keeles nõuab rohkem katsumusi. 

Sellega tahan ma öelda, et ma väga loodan, et keegi ei saa minu peale pahaseks kui minu koduleht ei ole ideaalses eesti keeles.
Ma luban, et ma annan endast parima!

Minu blogis on sul võimalik tutvuda järgnevate teemadega: 
  • Fitness kui elustiil ja võistlussport 
  • Tõhusad treeningualaseid nipid ja teadmised
  • Põnevad tervislikud retseptid
  • Minu igapäevaelu 
  • Reisimine
  • ja palju muud ägedat!
Mul on väga heameel, et Sa oled juba praegu sattunud minu kodulehele ning loodan näha Sind siin ka tulevikus! 


Lisa kommentaar

Email again: