Kommenteeri

Kui kõik sujub lihtsalt hästi! 

Mõni nädal algab lihtsalt paremini kui teine. Kui teha just seda, mida sa armastad, siis ei ole vahet kas on esmaspäev või reede. Kõik päevad on sama toredad! 
Tsau sõbrad! 

Tore on sind jälle siin näha!
Alles oli esmaspäev ja täna ongi juba kätte jõudnud kolmapäev.  Samuti on crazy mõelda, et praegu on käimas minu võistlusdieedi 7.nädal!
Täiesti uskumatu kui kiirest see aeg lendab. 
Mul oli juba pühapäeva õhtust saati tunne, et sellest nädalast tuleb hea nädal ning siiani see ongi olnud üks pagana tore nädal olnud. Juba praeguseks on juhtunud mitmeid toredaid asju ning ma tean, et nädalalõpus on juhtumas veelgi rohkemat. 
Ma olen iga hommik ärganud energiliselt enne oma äratuskella, mis on mega hea!
Mul on tunnen, et ma jõuan päeva lõpuks palju-palju rohkem asju tehtud ja suudan teha suuremaid samme enda eesmärkide suunas. 
See nädal on mul treeningutest taastavnädal, mis tähendab seda, et treeningud on füüsiliselt kergemad ja jõusaali külastan neli korda. Samuti pööran see nädal rohkem rõhku ka massažile ning külastan paar korda massööri. 
Mega äge on see, et isegi kergemal trenninädalal teeb kaalunumber ilusti koostööd ja iga hommikul on kaalunumber olnud väiksem kui eelmisel päeval. Praegu liigub kaalunumber suhteliselt sama tempoga nagu kevadhooajal. Sellest võib oletada, et ka seekordne võistlusvorm on tulemas väga hea! Eesmärk on muidugi tuua seekord lavale palju kuivem ja rajum vorm ning selleks on meil kõik võimalused olemas, kuna keha teeb nii super ilusti koostööd. 

Jaanur 2019 vs August 2019

Selle nädala kirss tordil on muidugi selle dieedi esimene süsivesikute laadimine, mis on pühapäeval! Oeh! Te ei kujuta ettegi kui suur naeratus on minul praegu näol.
Ma sätin kõik oma selle nädala treeningud ja hommikused kõndimised niimoodi, et mul oleks pühapäev täielikult vaba, vaba kõigest. Tol päeval ma plaanin olla terve päeva kodus ja lihtsalt nautida. Nautida soojadest kaneelisaiakestest, pannkookidest jäätisega, ahjusoojast kuklist singiga. Huuh! Vot nii vähe ongi õnneks vaja! 
Vaatame nüüd treeneriga, et kuidas see esimene süsivesikute laadimine mõjub minu kehale ning peale seda lepime kokku kui tihti hakkame laadimisi tegema. 
Eesmärk on meil saada süsivesikute laadimine iga nädalaseks või siis kord kahe nädala jooksul. Niiet sõrmed risti, et laadimine mõjub mu kehale hästi ning ma saaksin hakata nautima iga nädal oma lemmikuid kaneelisaiakesi! 
Teine selle nädala kirss tordil on see, et selle nädala jooksul broneerime ära ka meie talvepuhkuse, mis algab praktiliselt kohe peale minu võistlushooaeg. Mis saaks olla veel ideaalsem lõpetus nii võistlushooajale kui ka üldse edukale aastale. Juba mõte sellest, et detsembris saab pista varbad sooja liiva sisse, nautida värskeid puuvilju ja soojust... Huuh, ma võiks kohe pakkima hakata! 

Ma istun praegu kusjuures laevas ja olen teel Helsingisse. Ma veetsin terve tänase päeva Tallinnas asju ajades ning mul on teile ka häid uudiseid.
Täna sai kinnitust, et personaaltreeninguid hakkan ma andma Tallinnas SPARTA SPORDIKLUBIS! 
Personaaltreeningud toimuvad esialgu paar korda kuus. Kuna aegu on ikkagi ainult piiratud koguses, siis tasub olla kiire, kui sa soovid koos trenni teha. 

Jooksen nüüd laevast välja ja koju sööma. 
Ole tubli! 

Lisa kommentaar

Email again: