Cjao rahvas. 

Väga tore nädalavahetus Tallinnas on saanud läbi ning olengi jõudnud jälle tagasi Helsingisse. Mõtlesin, et räägin natukene oma tegusast ning põnevast nädalavahetusest. 
Nädalavahetus algas minu jaoks juba põhimõtteliselt neljapäeval kui pakkisin oma kompsud ja suundusin Tallinna poole. Neljapäeva õhtupooliku veetsin oma hea sõbranna Auriga ning tegime neljapäeva puhul ühe väikse dringi (värske apelsiinimahl). Dringid joodud ning oli aeg käia Kirkega tema võistlusbikiinidel järel. Kui ma nägin salongis kõiki neid bikiinisid ning niiöelda blingbling’i, tuli mul nii suur tahtmine jälle lavale minna. Või noh, pigem kasvas veel rohkem armastus selle ala vastu. Ja õnneks ei ole enam palju jäänud, kui algab ka minu valmistumine järgmiseks võistlushooajaks. #cantwait! 
Reedel ärkasime juba 5.40 (mis on minu jaoks way too early), aga üllataval kombel ei olnudki nii väsinud ärgates. Jõusaalis olime juba kella 7 paiku ning hommikupoolik mööduski 24-7fitness’i jõusaalis. Andsin mõned personaaltreeningud ja oli tore näha klientide rahulolevaid nägusid trenni lõpus. Õhtu möödus jällegi niisama chillides ning laupäeva oodates. 
Laupäev oligi üks selliseid päevi, mida ma olin suure põnevusega oodanud. Nimelt laupäeval toimus The Aesthetic Project’i Meetup. Üritus leidis aset Tartu mnt. HC-Gymis, mis on jõusaalina üks mu lemmikuid Tallinnas. Jõusaalis on väga hea masinate valik ning nii palju kui ma seal käinud olen, siis õhkkond on ka väga mõnus. Meetup’il oli tore näha paljusid sotsiaalmeedias tuttavaid nägusid ning visata nendega käppa ka päriselus. Päev oli täis rohkelt motivatsiooni, positiivseid ja rõõmsaid inimesi ning oli tore rääkida juttu inimestega, kellel on samad huvid. Kõige rohkem tegigi mulle rõõmu sealne positiivne atmosföör. Kogu seltskond oli nagu väike mõnus fitnessi perekond. 
Suur suur kummardus ning kiitus The Aesthetic Projecti poistele!! Teete väga head tööd ning jätkake samas vaimus! 

Ma tegin eile oma esimene Live video Instagramis ning sain nii palju positiivset tagasisidet, et ma plaanin nüüd tihedamini neid teha. Samuti tekkis ka pisike mõte, et võiks hakata hoopis Vlogima? See mõte on mul tegelt juba pikemat aega olnud, kuid ei ole saanud nii palju julgust, et ennast kratist kinni võtta ning toimetama hakata. Nüüd kui mul on tulemas veel võistlushooajaks valmistumisperiood, siis oleks põnevam ning huvitavam näidata seda videona. PS! See nõuab minult suurt julgust, aga I’m ready to do it! 

Kas sulle meeldiks vaadata minu Vlogisid? 

Viskan siia ka mõned pildid MeetUp’ist ning nädala jooksul klõpsutanud piltidest. 

Sain oma asjad väiksesse kohvrisse mahutatud #win! Neljapäeva dringid AurigaTubli õpilane! Mikk valmistub toredaks päevaks. Siim Savisaar õpetas jõutõmbe tehnikat.Poisid behind the screenFoto: Siim KinnasTeam Nocco, Tanel Tamme
                                                                                    NOCCO <3 

Helsingi tulles oli vaja meie külmkapp jälle hea ja paremaga täita