Cjao!

Pole päris kaua näinud, või mis? Nagu pealkiri ütleb, siis ma olen tagasi.. tagasi blogimisega ja ma olen nii põnevil.
Mul on viimasel ajal tekkinud nii palju ideid ja plaane, mida ma ei suuda ainult endale hoida ja tahaksin  seda kõike ka teiega jagada. Blogi kirjutan seekord emakeeles, kuna paljud on seda küsinud ning tunnen, et Eesti keel on ikkagi osa minust. Üks põhjus on ka see, et selle 7. aastaga Helsingis elades hakkab mu Eesti keel natukene “ununema”, kuid tahan selle jälle niiöelda kontrolli alla saada.  Niiet vabandan juba ette, kui leiate blogist grammatilisi vigu või Eesti keel ei ole täiuslik. Luban anda endast parima.

Millest ma siis hakkan teile kirjutama? Blogis kajastan (tervislikku)toitumist, treeninguid, oma elu, oma arvamusi, oma niiöelda elu – ja ilunippe jne. Novembrist hakkan ka valmistuma oma järgmiseks võistlushooajaks ning tahan ka teile näidata, kuidas mina oma võistlusteks valmistun.

Kui teil on veel ideid, millest võiksin kirjutada, siis andke julgelt teada.
Koduleht on praegusel hetkel veel natukene “toores”, aga küll ta paremaks läheb.

Olge mõnusad ja nautige elu,

Liis 💫

4 thoughts on “Ma olen tagasi!!!”

 1. Mul on kohe mitu soovi millest kirjutada võiksid. Kuna sa oled nii bikiinifintessis kui ka body fitnessis võistelnud, siis oleks huvitav lugeda nende võrdlust(mis on võistlemises erinev ja ettevalmistuses jne). Lahe oleks ka su päeva toitu näha praegu ja siis kui võistlusteks valmistud(koos kaloraaži ja makrodega). Huuh olen suurte soovidega 😀

  1. Hei!

   Teen kindlasti postituse, kus võrdlen bikiini ja body fitnessi erinevust minu silmis. Nii toitumise kui ka treeningute suhtes.
   Toidu postitusi tuleb ka kindlasti piisavalt. 🙈
   Suur aitäh heade mõtete eest. 💫

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga