Hello! 

Paljud inimesed soovivad olla heas vormis, süüa tervislikult, käia trennis jne. Alatasa jäävadki need ainult unistuseks, kuna leitakse pidevalt ettekäändeid miks just tema ei saa oma eesmärkide poole pürgida. Et olla heas vormis või olla niiöelda “fit”, ei pea sa tegema mitte mingeid trikke või mustkunsti. Piisab sellest kui sööd õigeid asju, õiges koguses ning õigel ajal. 
Täna on mul trennist puhkepäev ja see tähendab seda, et ma olen peaaegu terve päeva istunud arvuti taga ning teinud tööasju. Just sellistel päevadel kaob mul üsna tihti ajataju ning “ärkan” viimasel minul, et oleks aeg jälle miskit põske pista. Nii juhtus ka täna.. Kuna mul ei olnud täna külmkapis valmis tehtud sööki, mida oleks lihtne lihtsalt mikrolaineahjus soojendada, siis pidin tegema lõunasöögi täiesti algusest. Pole hullu, kuna tervislik ja lihtne lõunasöök valmis kõigest 11 minutiga. 

Tänaseks lõunasöögiks oli makaronid ja hakklihakaste ning kõrvale veel värske salat. 
Kuidas siis teha üks tervislik lõunasöök kõigest 11 minutiga? Enne kui ma alustan oma söögitegemist, ma kaalun kõik komponendid valmis, et oleks hiljem lihtsalt need potti või pannile visata. 

  • Panin makaronide jaoks vee keema ning panni tulele hakkliha jaoks.
  • Samal ajal kui makaronid ja hakkliha küpsesid, tegin valmis oma värske salati. 
  • Tänane salat koosnes: tomat, kurk, punane sibul, marineeritud kurk ja törts hapukoort.
  • Salat valmis ja lisasin hakklihale natukene maitseaineid (tavaliselt kasutan kartuli- ning hakklihamaitseainet + küüslauk)
  • Kui söök oli valmis, kaalusin hakklihakastme ja makaronid ära ning söömine võis alata. Lisasin söögile veel maitseks natukene ketšupit (ei lisatud suihkut). 

Nagu näha, siis minu söögid koosnevad täiesti tavalistest komponentidest ning nende tegemises ei ole mitte midagi keerulist. 

Tervislik toitumine on lihtne, kui see teha enda jaoks lihtsaks ning ei aja asja mõttetult keeruliseks! 

PS! Kui keegi soovib veel järgmise nädala lõpus koos trenni teha, siis on veel mõned vabad ajad!

Liis <3